Reklam

 
LibyaTR Libya’daki tüm Türklerin ve Türk Şirketleri’nin gereksinimlerini karşılamak için kurulmuştur. Haberler, güncel olaylar, duyurular, iş hayatı ve olanakları, ekonomi, etkinlikler, alışveriş, yeme-içme, konaklama ve gezi rehberi gibi birçok konuda merak ettiklerinizi yanıtlamayı amaçlayan sitemiz, aynı zamanda öneri ve düşüncelerinizi de paylaşabileceğiniz bir portaldır.
 
Aylık 5.000 ziyaretçi ve 20.000 sayfa gösterimine ulaşan LibyaTR'de şirketinizi tanıtmak istiyorsanız, seçenekler, koşullar ve daha fazla bilgi için bilgi@libyatr.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 
———————————————————————————————————————————
 
 

 

Advertisement

 

 
 
LibyaTR is a community website which belongs to all Turkish people and companies in Libya. Our aim is to answer Turks’ needs by focusing on different subjects including news, announcements, business world, economy, exhibition & events, shopping, restaurants & cafes, accommodation, travel guide and job opportunities. The portal also provides an information sharing tool for those willing to inform, recommend and advertise.
 
If you want to advertise with LibyaTR; for introducing your company to 5.000 Turkish visitors and 20.000 page views per month, please contact from bilgi@libyatr.com for more information about our terms and packages.

Reklam

unicef

Trablus Hava Durumu

Bingazi Hava Durumu

Döviz Kuru

Twitter LibyaTR

Son Dakika

Yeni Forum Mesajları

Etiket Bulutu

Son Yorumlar

Toplist

toplist

toplist

biber hapı
Zirve100 Site ekle


site ekle tatil uçak bileti altin fiyatlari otobüs bileti

Toplist sitesi
Toplist sitesi