LİBYA’DA VODAFONE DÖNEMİ BAŞLIYOR

Kategoriler: HABERLER, Şirketler Ekleyen: Anerka

Vodafone ve Libya'nın ulusal operatörü Almadar Aljadid ortak pazar anlaşması imzaladıklarını duyurdular.

Bu stratejik ortaklık iki firmaya da ülkedeki kullanıcıların ihtiyaçlarına daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlamanın yanında Libya'da varlık göstermek isteyen uluslarası şirketlere desteği artırmayı da içeren kolaylıklar getiriyor. 

Anlaşmanın şartları altında Almadar Aljadid, Vodafone'un Libya'daki ürün, cihaz, servis yelpazesine erişim sağlayabilecek. Almadar, Vodafone' un tedarik zinciri yönetimi deneyimini, teknolojik gelişmelerini, çok uluslu firmalardaki kurumsal müşterilerini ve 67 ülkedeki gelişmiş ses ve veri dolaşım hizmetlerini kullanacak. Vodafone ise, Almadar’ın Libya’daki "ev ağı” ve geniş kapsamalanı hizmetlerini kullanıcılarına sunacak. 

Anlaşma aynı zamanda Libya dışındaki çokuluslu şirketlerin ve yerel operatörlerin, Vodefone servislerini ve Almadar Aljadid’in ağını kullanarak birleşik iletişim ve merkezi müşteri hizmetleri hakkındaki ihtiyaçlarını karşılamayı sağlayacak.

Vodafone’un Afrika ve Ortadoğu Ortak Pazar Direktörü Colin MacDougall anlaşma ile ilgili yorumu yaptı:

"Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Almadar ilegerçekleştirdiğimiz bu ortaklıktan dolayı çok mutluyuz". 

Vodafone 333 milyonu aşkın kullanıcılarına 5 kıtada 31 ülkede hizmet vermektedir. Almadar Aljadid ise Libya marketinin %43’üne sahip ve 3 milyon kullanıcıya ulaşmıştır.

LİBYATR olarak, bu ortaklık sayesinde Türkiye-Libya görüşme ücretlerinin düşeceğini umuyoruz. Vodafone ve diğer operatörlerin şu anki ücret tarifesini öğrenmek için:

http://www.libyatr.com/libya-telefon-rehberi.htm  

 

 

Kaynak :http://www.technolibya.com/communications/cellular-world/vodafone-and-almadar-aljadid-sign-strategic-partnership.html
 

 

 

Yorum Gönder

Yorum göndermek için Oturum aç

Reklam

unicef

Trablus Hava Durumu

Bingazi Hava Durumu

Döviz Kuru

Twitter LibyaTR

Son Dakika

Yeni Forum Mesajları

Etiket Bulutu

Son Yorumlar

Toplist

toplist

toplist

biber hapı
Zirve100 Site ekle


site ekle tatil uçak bileti altin fiyatlari otobüs bileti

Toplist sitesi
Toplist sitesi