LİBYA KUYUMCULUK FUARINDA

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler: , ,

 

Kuyumculuk sektörü, “Gold İstanbul 2011” 4. İstanbul Mücevher, Altın, Gümüş, Takı, Saat, Kuyumculuk Makine ve Malzemeleri Fuarı'nda bir araya gelecek. 

17-20 Şubat tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan Gold İstanbul 2011'de Mücevher ve kuyum sektörünün en önemli üreticilerinden Türkiye'nin, altın ve farklı madenleri bir arada kullanarak oluşturduğu en son tasarımları sergilenecek. 

Dünyanın en önemli mücevher tasarım ve üretim merkezleri arasında yer alan Türkiye'nin kuyumculuk sektörü, fuarda, daralan piyasalar ve artan altın fiyatlarının neden olduğu olumsuz konjonktüre çözüm arayacak. 

Yeni alternatif pazarlara ulaşmanın hedeflendiği fuar için TÜYAP tarafından, 50'nin üzerinde ülkede tanıtım çalışmaları gerçekleştirildi. Gold İstanbul 2011'e bu yıl Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, ABD, Rusya Federasyonu, Irak, İtalya, İsrail, Libya, Ukrayna, İspanya, Azerbaycan, Lübnan, Kırgızistan, Cezayir, Yunanistan, Gürcistan, Bulgaristan, Bosna Hersek, İran, Arnavutluk, Makedonya, Mısır, Tunus, Fas, Kosova'dan önemli alıcılar, toptancılar, zincir mağaza patronları ve üst düzey yöneticilerinin gelmesi bekleniyor.

 

AA/11.01.2011

Yorum Gönder

Yorum göndermek için Oturum aç

Reklam

unicef

Trablus Hava Durumu

Bingazi Hava Durumu

Döviz Kuru

Twitter LibyaTR

Son Dakika

Yeni Forum Mesajları

Etiket Bulutu

Son Yorumlar

Toplist

toplist

toplist

biber hapı
Zirve100 Site ekle


site ekle tatil uçak bileti altin fiyatlari otobüs bileti

Toplist sitesi
Toplist sitesi