KADDAFİ’NİN GENÇ MANKENLERLE “TÜRKİYE SOHBETLERİ”

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler: ,

The Observer'e Konuşan, Libya Lideri Muammer Kaddafi'nin "Kültürel Turlar" İçin Ülkesine Davet Ettiği Genç Mankenlerden "Maria M."nin Günlüğünde Kaddafi'nin Kendileriyle Yaptığı Sohbette "Dini" Konulara da Değindiğini Anlatırken, "Bize, Türkiye'nin AB'ye Katılmasıyla Avrupa'nın Çoğunun Müslüman Olacağını Söyledi” dedi.

ANKA’nın 28.Kasım.2010 tarihli haberine göre Libya lideri Muammer Kaddafi'nin, İtalya'dan çok sayıda genç ve çekici mankeni "kültürel turlar" için ülkesine davet ettiği, konuklarıyla yaptığı sohbetlerde dini konulara değinirken, Türkiye'den de söz ettiği öne sürüldü. The Observer gazetesi, turlara davet edilen "Maria M."nin günlüğünde Kaddafi'nin kendilerine "Türkiye'nin AB'ye katılmasıyla Avrupa'nın çoğunun Müslüman olacağını söylediği"ni yazdığını aktardı.

Pazar günlerinde İngiltere'de yayımlanan The Observer gazetesi, "Muammer Kaddafi'nin İtalyan Mankenlerine Yönelik "Kültürel Turlar'ı Bir Günlükte Gözlerin Önüne Seriliyor" başlıklı haberinde "Genç İtalyan kadınlarına, Kaddafi'nin çöldeki çadır yerleşkesindeki Libya turlarına katılmak için 3 bin Euro ödendi" savına yer verdi.

Roma kaynaklı haberinde Ekim ayında katıldığı tura ilişkin olarak yazdığı günlüğü, The Observer'in görmesine izin veren ancak tam ismi açıklanmasını istemeyen 28 yaşında "Maria M."nin, 20 mankenin katıldığı geziye ilişkin ayrıntılı bilgi verirken gezinin noktalandığı Kaddafi'nin çöldeki çadırında konuklarıyla buluşmasını da yansıttı.

"Maria M.", günlüğünde, konuklarını saatlerce bekleten Kaddafi'nin çadırına geldikten sonra ilk olarak gezinin fotoğraflarına baktığını, bunun ardından kendileriyle yaptığı sohbette dini konulara girerek İslam'ı benimsemeleri çağrısında bulunduğunu öne sürdü.

"Aramızda (İslam'a) geçmek isteyen olup olmadığını sordu" da diyen "Maria M." günlüğünde ayrıca "Bize, Türkiye'nin AB'ye katılımından sonra Avrupa'nın çoğunun Müslüman olacağını söyledi" diye yazdı.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için Oturum aç

Reklam

unicef

Trablus Hava Durumu

Bingazi Hava Durumu

Döviz Kuru

Twitter LibyaTR

Son Dakika

Yeni Forum Mesajları

Etiket Bulutu

Son Yorumlar

Toplist

toplist

toplist

biber hapı
Zirve100 Site ekle


site ekle tatil uçak bileti altin fiyatlari otobüs bileti

Toplist sitesi
Toplist sitesi