1.GÜN GECİKMEYLE ERDOĞAN LİBYA’DA

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler: , , ,

Erdoğan'ın Kaddafi İnsan Hakları Ödülü Uluslararası Komitesi tarafından kendisine önerilen İnsan Hakları Ödülü'nü almak için dün akşam saat 21.00'de başlayacağı Libya ziyareti, kendisine ödülü verecek olan 94 yaşındaki eski Cezayir Cumhurbaşkanı Ahmed Ben Bela'nın rahatsızlanması nedeniyle bugüne ertelendi.

AA’nın 29.Kasım.2010 tarihli haberine göre gezinin iptalinin gündeme geldiği, ancak Libya Başbakanı'nın, Başbakan Erdoğan'ı arayarak törene verdikleri önemi, bu nedenle özel uçak gönderilerek Ben Bela'nın törene gelmesinin sağlanacağını iletmesi üzerine, Erdoğan'ın Libya ziyareti için yola çıkış saatinin bugün 08.25'e ertelendiği öğrenildi.

Başbakan Erdoğan'ı, Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nden, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Selamet, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ve diğer ilgililer tarafından uğurlandı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Devlet bakanları Zafer Çağlayan ve Egemen Bağış ile AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ da Libya'ya gitti.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için Oturum aç

Reklam

unicef

Trablus Hava Durumu

Bingazi Hava Durumu

Döviz Kuru

Twitter LibyaTR

Son Dakika

Yeni Forum Mesajları

Etiket Bulutu

Son Yorumlar

Toplist

toplist

toplist

biber hapı
Zirve100 Site ekle


site ekle tatil uçak bileti altin fiyatlari otobüs bileti

Toplist sitesi
Toplist sitesi