Mesaj göndermek için Giriş yapmalısınız Giriş Kayıt Ol
Odaları Ara:


 


Joker karakter kullanımı:
*    herhangi bir karakter ile eşleşmeli
%    en az bir karakterle eşleşmeli

Libyada uzun süreli çalışmak için iş arıyorum.

KullanıcıMesaj

10:04
28 Temmuz 2010


Kemal BOZKURT

Üye

Mesaj Sayısı: 9

Tekstil Mühendisiyim ve Türki cumhuriyetlerdede işletme mezunuyum. 1998den beri Türki cumhuriyetlerde çalışmaktayım. Bunun 5 yılını kendi işimin sahibi olarak geçirdim. İngilizce eğitimim güçlü. Ancak kelime dağarcığım biraz zayıflamış durumda. Oldukça iyi Rusça bilgim var.

Ülkelerdeki zor şartlara karşı mukavemetim sağlamdır. Tam zamanlı çalışabilir aldığım sorumluluğu en iyi şekilde yerine getiren bir yapıyla ferdi ve takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri iyi, bulunduğu ortama çabuk adapte olabilen ve kontrol altına alan, sürekli gelişme politikasıyla çalışan bir yöneticiyim.

İnşaat malzemelerini iyi tanırım, planlama, Kalite yönetim sistemleri, insan kaynakları, reklamcılık, fuarcılık, turizm, ticaret ve her türlü işletme, fabrika, üretim, inşaat şirketi, ticaret ve lojistik şirketlerinde orta ve üst düzey yöneticilik yapabilirim.

Libyadan bana iş teklifi yapacak firma yöneticileri ve sahipleriyle görüşmek ve Libyada uzun süreli çalışmak istiyorum.Libya TR Panosu Hakkında İstatistikler

En Çok Kaç Üye Bağlandı: 191

Kimler Burada:
14 Misafir

Topic Kullanıcısının Erişim Yetkileri:
1 Misafir

Pano Durumu:

Kategoriler:3
Odalar:16
Konular:242
Mesajlar:204839

Üyeler:

20056 Üye var
15980 Misafir var

2 Yönetici var

Üye Silviplert, gabinves, laserkopen, lasfrjus, laserpotenti, Vigoer