FOODIST 2010’A LİBYA DA KATILIYOR

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka

İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri Fuarı “FOODist 2010”, Türkiye'nin en büyük marketini düzenleyerek gıda ve içecek sektörünün lider markalarını TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde bir araya getirdi.

Açılışını İstanbul Sanayi Odası (İSO) Başkanı Tanıl Küçük'ün ve Gürcistan Tarım Bakanı Yardımcısı Marika Kasradze'nin yaptığı FOODist 2010 fuarına 12 ülkeden 275 firma ve firma temsilciliği katılıyor.

Türkiye'nin kaliteli ve güvenli gıda üreticilerini bir araya getiren FOODist 2010 için TÜYAP, katılımcılarını farklı coğrafyalardan ziyaretçi kitleleri ile buluşturmak üzere sektörün hedef pazarlarında yoğun tanıtım çalışmaları gerçekleştirdi. 12 ülkeden 275 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla gerçekleşen fuara, Bulgaristan, Fas, Filistin, Gana, Gürcistan, Irak, İran, İsrail, Karadağ, Kuveyt, Lübnan, Libya, Makedonya, Mısır, Rusya, Sırbistan, Suriye, Ürdün ve Yunanistan'dan alım heyetleri katılıyor. 9-12 Aralık tarihleri arasında düzenlenen FOODist 2010'u 25 binin üzerinde sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.

 

Fuar hakkında detaylı bilgi için:

http://www.tuyap.com.tr/webpages/foodist/index.php

Comments are closed.

Reklam

unicef

Trablus Hava Durumu

Bingazi Hava Durumu

Döviz Kuru

Twitter LibyaTR

Son Dakika

Yeni Forum Mesajları

Etiket Bulutu

Son Yorumlar

Toplist

toplist

toplist

biber hapı
Zirve100 Site ekle


site ekle tatil uçak bileti altin fiyatlari otobüs bileti

Toplist sitesi
Toplist sitesi