DEPREME DAYANIKLI VE ÇEVRECİ 5 BİN KONUT ÜRETECEK

Kategoriler: HABERLER, PROJELER, Şirketler Ekleyen: Anerka | Etiketler: ,

Hafif çelik yapı sistemleriyle Türkiye'nin yanı sıra Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Suriye, Güney Afrika, Rusya, Romanya, Fransa, Ukrayna, Sudan, Kazakistan, Azerbaycan ve Yunanistan' da depreme dayanıklı konut, otel, hastane ve okul inşa eden Akşan Yapı, 2011'e iddialı giriyor.

2015 yılına kadar hafif çelik yapı sistemleriyle 5 bin konut inşa etmeyi hedeflediklerini aktaran Akşan Yönetim Kurulu Başkanı Melih Şimşek, ekonomik krizden sonra konut sektörüne başka bir gözlükle baktıklarını kaydederken, piyasada hem müşteri beklentilerini hem de sektörel şartları iyi okuyup, sorulara ve sorunlara doğru cevapları bulmanın önemine vurgu yaptı.

Bugüne kadar yurt dışında yaptıkları projelerden bir kaçı hakkında bilgi veren Melih Şimşek şunları kaydetti:

"Afrika ve Ortadoğu'da da tercih edilmemizin en önemli sebebi, kullandığımız sistemin ve organizasyon yapımızın hızı. 2007'den beri Libya pazarında önemli projelere imza attık. 2010'da Libya'da Akşan Libya şirketimizi kurarak, bu pazarda daha büyük bir oyuncu olma kararımız doğrultusunda, konsantrasyonumuzu yoğunlaştırdık. En az 5 yıl daha Libya'da kalmayı düşünüyoruz. Yeni yıl ile birlikte hedef ülkelerimiz Cezayir, Mısır ve Katar'da iş yapmayı planlıyoruz. Öncelikle Cezayir'e eğitim yapıları inşa etmekle başlamayı hedefliyoruz."

 

(CHA/24.12.2010)

Yorum Gönder

Yorum göndermek için Oturum aç

Reklam

unicef

Trablus Hava Durumu

Bingazi Hava Durumu

Döviz Kuru

Twitter LibyaTR

Son Dakika

Yeni Forum Mesajları

Etiket Bulutu

Son Yorumlar

Toplist

toplist

toplist

biber hapı
Zirve100 Site ekle


site ekle tatil uçak bileti altin fiyatlari otobüs bileti

Toplist sitesi
Toplist sitesi