AÇIK LİSE VE İLKÖĞRETİM OKULU KAYIT YENİLENMESİ HAKKINDA DUYURU

Kategoriler: Diğer, HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler: , ,

 

Trablus Büyükelçiliği İlköğretim Okulu’nda yapılan Açık İlköğretim ve Açık Lise’ye kayıt işlemleri hususunda; 2010-2011 öğretim döneminde yapılan bir değişiklikle açık eğitim kurumları, kayıt yenileme işlemi için ücret talep etmeye başlamışlardır.

 

Kayıt ücretlerinin ise Türkiye'de Ziraat Bankası nezdinde açılan hesaplara yatırılması gerekmekte olup kayıt müracaatlarında,  yatırılan ücretin dekontunun ibrazı istenmektedir.

 

Malumları olduğu üzere, Libya'daki bankacılık sistemi ile Türkiye'deki bir banka hesabına yukarıda bahsi geçtiği şekilde para transferi mümkün olamamaktadır. Bu nedenle, talep edilen kayıt yenileme ücretlerini bahsekonu hesaplara yatırma imkanı bulunmamaktadır.

 

Bu sorunun çözümü için yapılan çalışmalar sonucunda, kayıt yenileme için İlköğretim Okul Müdürlüğüne müracaat edilerek talep edilen kayıt ücreti ödenmek koşulu ile Açık İlköğretim ve Açık Liseye kayıt yenileme işlemleri yapılacaktır. Okul idaresince Türkiye’deki anılan hesaba yatırılan kayıt ücreti dekontunun bir kopyası bilahare kayıt yenileyen öğrenciye verilebilecektir.

 

 

Saygıyla duyurulur.

 

T.C. Trablus Büyükelçiliği

Yorum Gönder

Yorum göndermek için Oturum aç

Reklam

unicef

Trablus Hava Durumu

Bingazi Hava Durumu

Döviz Kuru

Twitter LibyaTR

Son Dakika

Yeni Forum Mesajları

Etiket Bulutu

Son Yorumlar

Toplist

toplist

toplist

biber hapı
Zirve100 Site ekle


site ekle tatil uçak bileti altin fiyatlari otobüs bileti

Toplist sitesi
Toplist sitesi