LİBYA, KIBRIS’TA ÇÖZÜMÜ DESTEKLİYOR

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler: ,

 

Libya yönetiminin, Libya’nın Kıbrıs’ın bütünlüğünü ve yabancı müdahaleler olmadan tüm Kıbrıslılar tarafında kabul edilecek bir çözümü desteklediği belirtildi. Devamı »

ERDOĞAN’IN LİBYA TEMASLARI

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler: , , , ,

 

Başbakan Erdoğan, ''Kaddafi İnsan Hakları Ödülü''nü almasının ardından Radisson Sas Oteli'nden ayrılırken basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Erdoğan, Libya'daki temaslarıyla ilgili bir soruya şu yanıtı verdi: Devamı »

ERDOĞAN’IN “KELEBEK ETKİSİ TEORİSİ”

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler: , , , ,

 

Erdoğan, bilim adamlarının, dünyanın herhangi bir yerinde, bir kelebeğin kanat çırpışlarının dalga dalga büyüyerek dünyanın başka bir yerinde fırtınaya sebep olduklarını iddia ettiklerini anımsatarak, şöyle devam etti: Devamı »

ERDOĞAN’A, ”KADDAFİ İNSAN HAKLARI” ÖDÜLÜ VERİLDİ

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler: , , ,

Erdoğan, Radisson Oteli'nde gerçekleştirilen ödül töreninde yaptığı konuşmada, ''Kaddafi İnsan Hakları Ödülü''nü almaktan büyük memnuniyet duyduğu ifade etti. Devamı »

AFRİKA ŞEHİRLERİ 2050′DE 3 KATI BÜYÜYECEK

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler:

 

Birleşmiş Milletler (BM) raporuna göre, Afrika'da şehirlerde yaşayan nüfus 2050'de 3 katına çıkacak. Nijerya'nın Lagos şehri Mısır'ın Kahire'sine fark atarak en büyük şehir olacak. Devamı »

KADDAFİ, ERDOĞAN İÇİN DEVREYE GİRDİ

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler: , , ,

Başbakan Tayyip Erdoğan, Kaddafi İnsan Hakları Ödülü’nü alacağı ve “onur konuğu” olduğu “3. Avrupa Birliği-Afrika Zirvesi”ne katılmak üzere Libya’ya bir gün gecikmeli olarak hareket etti. Devamı »

1.GÜN GECİKMEYLE ERDOĞAN LİBYA’DA

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler: , , ,

Erdoğan'ın Kaddafi İnsan Hakları Ödülü Uluslararası Komitesi tarafından kendisine önerilen İnsan Hakları Ödülü'nü almak için dün akşam saat 21.00'de başlayacağı Libya ziyareti, kendisine ödülü verecek olan 94 yaşındaki eski Cezayir Cumhurbaşkanı Ahmed Ben Bela'nın rahatsızlanması nedeniyle bugüne ertelendi. Devamı »

SAFARİ’YE DEĞİL SEFERE

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler: , , , , ,

 

Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, 9 ülkeyi kapsayan Afrika turuna çıkıyor. Çağlayan, ”Afrika’ya safariye değil, ihracat ve yatırım seferine gidiyoruz. Çantamızda, Türk sanayisinin iğneden ipliğe ürettiği her şey olacak” dedi. Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Çağlayan’ın Afrika programı, yarın başlayacak ve 23 Aralık 2010 tarihine kadar aralıklarla devam edecek. Çağlayan, bu süre içerisinde 9 Afrika ülkesini ziyaret edecek. Devamı »

THE GERMAN PROCESS TECHNOLOGY SYMPOSIUM 2010

Kategoriler: Etkinlikler, HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler: , , ,

Libya’nın önde gelen ticaret ortaklarından olan Almanya Rixos Al Nasr Otel'de “Alman İşlem Teknolojisi Sempozyumu” düzenleyecek. Devamı »

3. AFRİKA-AB ZİRVESİ

Kategoriler: Etkinlikler, HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Libya Lideri Muammer Kaddafi’nin önderliğinde 29-30 Kasım 2010 tarihinde Libya’nın Trablus kentinde düzenlenecek olan “3. AFRİKA-AB ZİRVESİ”, birçok devlet ve hükümet başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilecek. Devamı »

Reklam

unicef

Trablus Hava Durumu

Bingazi Hava Durumu

Döviz Kuru

Twitter LibyaTR

Son Dakika

Yeni Forum Mesajları

Etiket Bulutu

Son Yorumlar

Toplist

toplist

toplist

biber hapı
Zirve100 Site ekle


site ekle tatil uçak bileti altin fiyatlari otobüs bileti

Toplist sitesi
Toplist sitesi