“BİRLEŞİK DEVLETLER” HAYALİ

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler:

Libya lideri Muammer Kaddafi, Afrika Birleşik Devletleri kurulması hayalini hala koruduğunu, bu hafta yapılan Afrika Birliği zirvesinin bu yönde bir adım olduğunu söyledi.

Devamı »

XianDu China Express Takeaway

Kategoriler: Yeme-İçme Ekleyen: Anerka | Etiketler: ,

 

XianDu China Express Takeaway adından da anlaşılacağı gibi çok iyi bir "gel al" lokantası. Özellikle Regatta ve civarında yaşayan yabancıların ilgi gösterdiği XianDu 5 dakika içerisinde tüm yemek çeşitlerini hazırlayabiliyor. Telefonla önceden arayayıp, istediğiniz yemeklerin numaralarını söyleyerek, geçerken alabiliyorsunuz. Devamı »

LİBYA TELEFON GÖRÜŞMELERİ REHBERİ

Kategoriler: KÖŞE YAZILARI Ekleyen: Bodhisattva | Etiketler: , ,

Türkiye ile internetten görüşme çok yaygınlaşsa da; telefonun yeri her zaman ayrı. Eskiden yurtdışını arama ücretleri el yakıyorken şu an için şehir içi seviyelerine gerilemiş durumda. Devamı »

Join the forum discussion on this post

ALGATHAFI.ORG

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Bodhisattva | Etiketler: , ,

1 Eylül 1969'daki dan beri Libya'nın başında olan Muammer Kaddafi hiç şüphesiz tarihe damgasını vuran liderlerden biri. www.algathafi.org sitesinde konuşmalarının ses kayıtlarını ve videolarını bir çok dilde bulabilirsiniz. Türkçe kısmı uzun bir süredir güncellenmemesine rağmen, merak edenlerin ziyaret etmesi gereken bir site.

1 Bilene Sormalı – BURASI DA GURBET Mİ?

Kategoriler: KÖŞE YAZILARI Ekleyen: Bodhisattva

 Sevgili LibyaTR ‘ciler;

Hala beni okuyorsanız, hala neler yazacağımı merak ediyorsanız; buraya yavaş yavaş alışmaya başladiniz demektir. Şimdilerde internetin sağladığı dostluklar çabuk kazanılıyor görünsede bu buluşu nimet saymamak haksızlık olur.

Devamı »

TAQNYA 2010

Kategoriler: Etkinlikler Ekleyen: Anerka | Etiketler: , , ,

TAQNYA 2010, iletişim ve bilgi teknolojileri alanında Libya Telekomünikasyon Kurumu tarafından 21-24 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecektir. Bu yıl 6.’sı düzenlenecek olan fuar, Trablus Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecektir.

Fuarı gezebileceğiniz saatler: 10:30-13:30, 18:00-21:30   

Detaylı bilgi için: www.texpo.ly

LİBYA GEMİSİ DOĞRUDAN GAZZE’YE GİDİYOR

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler:

Yunanistan'ın başkenti Atina yakınlarındaki Lavrion Limanı'ndan yola çıkan ve Gazze'ye insani yardım taşıyan geminin Mısır'ın El Ariş Limanı'na değil, doğrudan Gazze'ye gittiği bildirildi.

 

 

Devamı »

LİBYA YARDIM GEMİSİ ROTA DEĞİŞTİRDİ

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler:

Atina'dan Gazze'ye hareket etmeyi bekleyen Libya yardım gemisi rota değiştirdi. İsrail Dışişleri Bakanlığı, geminin yükünü Gazze yerine Mısır'ın El Ariş limanına boşaltmasına karar verildiği açıkladı.


Devamı »

İNGİLİZ PETROL DEVİ BP’YE LİBYA TALİP

Kategoriler: HABERLER Ekleyen: Anerka | Etiketler: ,

Meksika’da meydana gelen petrol sızıntısı nedeniyle zor günler geçiren İngiliz petrol devi BP’nin Libya tarafından satın alınabileceği belirtiliyor. Libya Devlet Petrol Şirketi, BP hisselerinin düşmesinin satın alma için iyi bir fırsat olduğunu açıkladı.

 

Devamı »

Zarka Al Yamama 2

Kategoriler: Alışveriş Ekleyen: Bodhisattva | Etiketler: , ,

Trablus'ta uygun fiyatlı bilgisayar almak istiyorsanız, "Zarka Al Yamama 2"yi kesinlikle görmelisiniz. Kardeş alışveriş merkezi Gergaresh Caddesindeki "Zarka Al Yamama 1"  giyim, mücevher  ve ev tekstili gibi mağazalara yer verirken, burası bilgisayar bileşenleri, fotoğraf makinaları, sarf malzemeleri ve benzeri bir çok ürünü bulabileceğiniz bir yer.

Devamı »

Reklam

unicef

Trablus Hava Durumu

Bingazi Hava Durumu

Döviz Kuru

Twitter LibyaTR

Son Dakika

Yeni Forum Mesajları

Etiket Bulutu

Son Yorumlar

Toplist

toplist

toplist

biber hapı
Zirve100 Site ekle


site ekle tatil uçak bileti altin fiyatlari otobüs bileti

Toplist sitesi
Toplist sitesi